cenebaz.net Kahkaha Serüveni-2021 - cenebaz.net

Kahkaha Serüveni-2021

admin     03-02-21     Genel     Kahkaha Serüveni-2021     231 Defa Okundu

Kahkaha Serüveninde Birazda Gülelim(2021)

Şimdiye kadar sitemizde belli başlı konulara yer vermiştik. Şimdi ise artık kahkaha tufanı na doyacaksınız. Birbirinden komik videolar ile beraber birazda gülelim istedik.

Kahkaha Serüvenin Günlük Yaşamdaki Yeri(2021)

Kahkaha serüveninin günlük kiralık yeri , her insanın kendisini iyi hissetmesi, mutlu hissetmesi olarak bilinir. Kimisine komik gelen, kimisine komik gelmeyebilir. 🙂

Örneğin; Yapılan şakalar kimi insan gülmese de bazı insanları gülümsetip kahkahada attırabilir. Özellikle kadınların günlük yaşamdaki kahkaha atışları erkeklere nazaran baya baya fazlasıdır.

Ama öyle erkekler de vardır ki gülmesi ayrı bir hoş , kahkaha atması ayrı bir güzellik katar. 🙂 Yurdum insanından farklı tarzlarda kahkaha atma stillerini sıralayacak olursak; normal olan kahkaha, normalden bir tık öte kahkaha atma da diyebiliriz. 😀

Ülkemizde çok değişik şekillerde gülen , kahkaha atan insanlar var. Kendinden geçip gözyaşlarına boğulacak kadar öylece etrafındaki insanlarında dikkatini çekebilecek potansiyele sahip yurdun dört bir yanından hatta fenomen olan ünlü isimler de mevcut.

Bunlardan bir tanesi Şeref Düzyatanlar‘dır. Twitter’da ünlüleri trollemesiyle fenomen olan bu adam kendisini ispat etmiştir. 😀 Makalemizi okuduktan sonra dilerseniz videolarımızı izleyip sizde bu kahkaha serüvenine ortak olabilirsiniz. Teşekkür ederim.

2021 Chat Nedir? Chat Siteleri Ve Chat Programları

 

Sohbetiala

ücretsiz yazılı sohbet

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Chat sitemiz insanların boş vakitlerini en keyifli hale getirebilmek için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır. Bedava Chat, Hızlı Sohbet, Ücretsiz Sohbet