cenebaz.net 2021 Chat Ortamı - cenebaz.net

2021 Chat Ortamı

admin     05-02-21     Genel     2021 Chat Ortamı     238 Defa Okundu

2021 Chat Ortamı

Merhaba değerli arkadaşlar, bugün size 2021 chat ortamının belli başlı konularını anlatacağım.Şimdi chat ortamında belli başlı kurallar vardır. Bunlar yönetimin almış olduğu kararlarla verilmiştir.

Sunucuda küfür etmek, karşıdaki kişiyi rencide etmek, tartışma ortamı yaratmak, adminlerin bile bilhassa kullanıcılarla tartışması, bu insanlarla küfürlü şekilde konuşması yasaktır. Ve admin odasından bilgi alıp başka yere vermesi yasaktır.

Bunlar kullanıcıların ve genel manada huzuru sağlamak amacıyla konulmuş kurallardır.

 2021 Chat Elit Sohbet Ortamı

Konumuza elit sohbet ortamını da ele alarak devam ediyoruz. Şimdi değerli arkadaşlar elit insan sohbet ortamı sizlere sadece kelime anlamı olarak basit bir sözcük olarak gelebilir.

Ama bu tabiki böyle değildir. Şimdi chat ortamında sadece yurtiçi girişler olmadığı gibi yurtdışından da sunucumuza giren gurbetçi kullanıcılarımız var.

Sonuç olarak onların ordaki ortamları ile bizim şuan ki yaşantımızdan çok farklı olmak üzere kültür bakımından fark yaratma söz konusu da vardır.

Diyelim normal hayatta bir kişi sadece işten eve evden işe bir yaşam tarzı vardır. Ama elit kişiler sadece bununla yetinmez.

Çeşitli aktiviteler içerisinde hayatına yön vererek zamanını bile elinde tutmasını bilir. Çünkü farklı medeniyetlere mensup bir çok ülkenin vermiş olduğu avantajlar gelişen modern dünyada bu bazda hemen hemen her zaman bunun yenilik adına bir söz konusu ibaresi yer alır.

 Sohbet Ortamında Yaşanan Diyaloglar

Şimdi değerli arkadaşlar Sohbet Ortamında Yaşanan Diyalogları ele alacağım. Her insanın bir konuşma tarzı kendini ifade etme biçimi vardır. Kimi insan güleryüzlü , iyi huylu şekilde kendisini yazıya dökerek bunu yansıtabilir.

Kimisi de sinirli, agresif şekilde kendisini belli eder. Hal böyle olunca yaşanılan ve arada geçen diyaloglar bazen gergin anlar yaşatabilir.

Bizde chat ortamında  bunun önüne geçip kurallara göre hareket etmeniz gerektiğini dile getirmek istiyoruz. İki kişi arasında geçen diyalog ile birlikte diğer arkadaşların bundan etkilenip sohbet edememe gibi bir olayı yaşamasına izin veremeyiz.

Ya o ortamı bozan kişiler sitemizden ulaştırılır ya da her iki kişiyi de karşımıza alıp konuşarak uzlaştırma yoluna gideriz.

Çünkü insanlar kafa dağıtmaya, vakit geçirmeye geldiği için onlara bu sunmuş olduğumuz ortamı iyi hissettirmeyi hedefliyoruz makalemiz burada sona eriyor teşekkür ederim.

Web Adreslerimiz : KahKaham.Com

                                 : Cenebaz.Net

      İletişim:info@kahkaham.com

http://www.kahkaham.com

http://www.cenebaz.net

http://dinlenti.com

ücretsiz yazılı sohbet

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

İçerikler

Chat sitemiz insanların boş vakitlerini en keyifli hale getirebilmek için aktif edilmiştir.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır. Bedava Chat, Hızlı Sohbet, Ücretsiz Sohbet